Rusaniv Residence робить свято закоханих незабутнім

В Rusaniv Residence нам відомо багато способів розповісти про важливі почуття. Але до Дня святого Валентина ми підготували особливий дарунок, який неодмінно зігріє кохане серце.

Ви стаєте власниками житла в комплексі нового покоління на Русанівці, а ми — даруємо приємну можливість відпочити від турбот і напередодні весни зміцнити здоров'я.

З 14 по 28 лютого 2021 покупці квартир в Rusaniv Residence отримають подарунковий сертифікат на відпочинок для 2 осіб у Wellness центрі «Equides Club».

Сертифікат дозволить вам провести цілий день на території преміального заміського комплексу. У вашому розпорядженні — басейн, хамам, фінська сауна, середземноморська терма, крижаний фонтан, купіль, зона Relax, тренажерний зал, фітобар.

Партнер святкової акції:

Wellness центр Equides club — це територія комфорту, відпочинку і розслаблення!

Час не має ціни, але ті емоції, якими ми наповнюємо наш час складають найвищу цінність! Пориньте з головою в зовсім інший світ, сповнений п'янких запахів трав і квітів, ніжного тепла, в світ, де душа і тіло знаходять баланс! Ви відчуєте, як зникає напруга, як тепло розливається по всьому тілу, як звільняється творча енергія, стримувана стресами і частим недосипанням.

Комплекс поєднує в собі Wellness центр, готель, конференц хол, бунгало на березі озера, два ресторани, територію для гри в гольф, кінно-спортивний клуб.