Новобудова розташована на березі Русанівського каналу Дніпра. Забудовниками виступають компанії Perfect Group і CITEX Development.

Особливості будівництва

Сучасний комплекс з незвичайним дизайном виконаний відповідно до стандартів західних будівельних технологій. Новобудова на Русанівській набережній має великі панорамні вікна, проте вентильований фасад не дає перегріватися повітрю в кімнатах. При незвичайній формі будівлі кожна квартира має цікаве і зручне планування з достатньою кількістю світла. На даху облаштовані прогулянкові та оглядові майданчики для мешканців. Перші поверхи будуть використовуватися під практичні комерційні приміщення для жителів і гостей будинку.

Перевірені забудовники

Про якість і надійність будівництва можна судити за репутацією і великому досвіду роботи забудовників. Perfect Group – це понад 30 компаній з багаторічним досвідом і багатим активом реалізованих проектів, що об’єднали команду професіоналів з різних областей будівництва. Perfect Group об’єднує компанії, які забезпечують повний цикл будівельних і супроводжуючих робіт. Окрему увагу в компанії Perfect Group приділяють роботі з клієнтами. Клієнти компанії знаходяться в постійному контакті з відділом продажів від моменту першого дзвінка до заселення, фахівці відділу продажів і клієнтського сервісу забезпечують індивідуальний підхід до кожного клієнта.  CITEX Development – перспективна компанія з 2018 року, на рахунку команди більше 270 тисяч квадратних метрів реалізованих площ. Крім Rusaniv Residence на Русанівській набережній, компанія займається великими об’єктами в Києві та Одесі. Основний напрямок роботи команди – створювати дивовижні і цікаві проекти для життя і бізнесу. Компанія прагне покращувати життя своїх клієнтів сучасними інноваційними рішеннями в кожному ЖК.  Забудовника обирають ретельно, адже визначившись з квартирою, яку хоче купити, майбутній господар постійно має зв’язок з відділом продажів компанії, без посередників. Купівля супроводжується до заселення власника. Всі зведені об’єкти проходять строгий контроль якості для оформлення відповідності будівельним нормативам.

Розташування будинку

ЖК Rusaniv Residence на Русанівській набережній має дуже вигідне розташування. Квартира в цьому будинку буде спокійною і комфортною для життя. Поруч немає великих магістралей, а пейзажі Русанівського каналу за вікном тільки додадуть затишку. Але разом з тим, скрізь відчувається близькість столичного комфорту. Перший поверх має безліч магазинів, спортивних і косметичних центрів. Станція метро Лівобережна в 12 хвилинах від будинку на Русанівській набережній. Для прогулянки облаштовані прилеглі території – ввечері можна погуляти, спостерігаючи за водою. Поблизу ЖК також є школи, дитячі садки і великі продуктові магазини. ЖК вдало розташований: не більше ніж в 10-15 хвилинах від усіх важливих для повсякденного життя місць. Щоб швидко дістатися до потрібного місця в Києві на власному авто, в декількох хвилинах їзди дві великі дороги. Для приємного проведення часу в 30 хвилинах від будинку київський Гідропарк, який особливо підійде для сімей з дітьми. Для відпочинку з сім’єю або в колі друзів можна відвідати Русанівку, щоб влаштувати пікнік.

Планування

Новобудова на Русанівській набережній пропонує одно-, дво – і трикімнатні квартири за приємними цінами. Планування на вибір клієнта – кутове, центральне, крайнє. Поки ще можна обирати вид з вікна, але кількість вільних квартир все менша. Прямо зараз ви можете недорого придбати квартиру майже в центрі Києва, яка поєднує переваги центральної частини мегаполісу і спального району в «зеленій» зоні міста.