Будівництво ЖК Rusaniv Residence ведеться на лівому березі Києва. Це тихе красиве місце біля Дніпра з добре розвиненою інфраструктурою, яке підходить для роботи і відпочинку. Новобудова, яка буде введена в експлуатацію в кінці 2022 року, складається з кількох секцій, об’єднаних стилобатним дахом. У будинку буде все необхідне для мешканця мегаполісу.

Загальні відомості

ЖК Rusaniv Residence має виразні архітектурні риси, які добре гармонують з навколишньою природою Києва. Проектуючи житло, забудовник продумав всі нюанси. Квартира в новобудові в Києві сподобається навіть вибагливому покупцеві:
 • Зручна транспортна розв’язка. У декількох хвилинах пішки знаходиться станція метро Лівобережна, поруч розташована зупинка наземного транспорту. Це дозволяє дістатися з новобудови в будь-який район Києва.
 • Розвинена інфраструктура. Поруч з ЖК на Лівобережній вже є школа, дитячий садок, магазини, аптека, ресторан. Поступово з’являтимуться нові інфраструктурні об’єкти.
 • Місця для відпочинку. Житловий масив Rusaniv Residence в Києві розташований в красивому місці і має виходи на Лівобережну набережну, Ботанічний сад і до монумента Батьківщина-мати. Також у дворі біля будинку будуть відсутні машини, розташовані дитячі та спортивні майданчики, зручні лавки.
 • Паркінг. Власники авто зможуть залишити машину на надійній автостоянці.
 • Гарний вид з вікон. У новому будинку встановлені панорамні вікна, що пропускають достатню кількість світла і дозволяють насолоджуватися красивими пейзажами.
 • Зручне планування. Покупцеві буде запропоновано кілька варіантів одно -, дво – і трикімнатних просторих квартир, щоб можна було вибрати найбільш комфортний.
ЖК Rusaniv Residence на лівому березі міста стане зоною комфорту, де можна працювати і повноцінно відпочивати, не залишаючи територію. Детальний опис з фото ви зможете знайти на сайті компанії-забудовника. Також на нашому сайті є карта, де вказано, як дістатися від метро Лівобережна або від зупинки наземного транспорту в Києві.

Плюси покупки від забудовника

Нерухомість в Києві на Лівому березі постійно дорожчає, і купити житло від забудовника в ЖК Rusaniv Residence вигідно з кількох причин:
 • Вартість. Якщо порівняти ціну на Вторинне житло в Києві і пропозицію від забудовника, то вигода очевидна.
 • Відсутність претензій. Актуальна проблема, коли власник вторинного житла стикається з проблематикою «вторички». При покупці житла в новобудові ви отримаєте квартиру з чистою історією.
 • Отримання іпотеки в Києві. Банки охочіше дають іпотечний кредит на покупку квартир в новобудові, якщо забудовник надійний. Зведення ЖК Rusaniv Residence на Лівобережній проводиться компаніями з гарною репутацією і дає хороший шанс схвалення іпотечної заявки.
 • Можливість вибору. Продажі квартир в новобудові в Києві почалися відносно недавно, тому в каталозі забудовника ще можна підібрати кращий метраж, планування, поверх і навіть вид з вікна.
 • Нові комунікаційні системи. Ставши власником вторинного житла в Києві, людина часто стикається з такими проблемами, як протікання зношених труб. Стара електропроводка, заміна комунікацій вимагає додаткових вкладень. Придбання квартири в новобудові Rusaniv Residence дозволить цього уникнути: всі системи нові і добре працюють.
Важлива перевага – житло бізнес-класу. ЖК Rusaniv Residence на станції метро Лівобережна в Києві має підвищений рівень комфортності: можна відпочивати і плідно працювати, не залишаючи територію житлового масиву.