Питання ідеального житла для сім’ї та роботи стоїть перед багатьма жителями Києва. Для дітей важливо, щоб було чисте повітря і місце пограти. До того ж після важкого робочого дня хочеться прогулятися по берегу водойми, посидіти в кафе і розвіятися. Але рідко такі умови поєднуються в місті-зазвичай житло занадто віддалене. Новобудови на Русанівці пропонують ідеальний варіант. Цей ЖК має плюси у вигляді поєднання зеленої міської околиці і розташування в центральному районі міста.

Місце розташування

Новий житловий масив побудований на березі Русанівського каналу. З одного боку, його мальовничий пейзаж з зеленими деревами і річкою, з іншого – мегаполіс і вихід на магістральні вулиці. З позитивних моментів можна виділити:
  • Наявність станції метро Лівобережна в 12 хвилинах від будинку.
  • Перший поверх будівлі буде комерційним-магазини, спортзали, салони.
  • Для мешканців побудована набережна для прогулянок.
  • Недалеко від комплексу-Русанівка з місцями для відпочинку на природі.
  • У радіусі кілометра від новобудови є великі продуктові магазини, спортзали.
Також в 10-15 хвилинах розташовані дитячі садки, школи, музичні та інші заклади для додаткової освіти.

Архітектура і квартири

ЖК побудований з використанням сучасних технологій. Компанії-забудовники мають великий досвід в реалізації великих проектів бізнес-класу. Якість робіт забезпечується суворим контролем і сертифікацією. Особливістю є панорамні вікна з видом на Русанівку. Новобудова має сучасний цікавий дизайн. Незважаючи на те, що будинок незвичайної геометричної форми, кімнати мають стандартні габарити. У новому ЖК доступні одно-, дво – і трикімнатні квартири, які можна об’єднати. У квартирах лічильники на комунікації та здійснюється розводка опалення. Стіни поштукатурені.

Позитивні сторони проживання в Rusaniv Residence

Квартира в новому ЖК на Русанівці підійде як активно працюючим, так і сімейним людям, які частіше проводять час з рідними. Щоб швидко потрапити в центр Києва на авто, досить проїхати на вулицю Євгена Сверстюка, яка проходить безпосередньо біля нового ЖК, і виїхати з неї на один з великих проспектів – Броварський або Соборності. Громадський транспорт також розвинений, всього в 12 хвилинах є станція метро. ЖК пропонує по-новому поглянути на проживання в місті. У своїй квартирі ви можете насолоджуватися красивим пейзажем з панорамного вікна, відпочиваючи після важкого робочого дня. На даху ЖК є прогулянковий майданчик для мешканців. Творчі люди не залишаться без натхнення, спостерігаючи за видами на канал та Русанівку. Для активного способу життя є набережна, де можна погуляти або влаштувати пробіжку. Поряд багато спортивних залів і клубів. Також в 20-30 хвилинах від ЖК розташовується київський Гідропарк, на території якого кожен знайде собі розвагу і можливість приємно провести час на атракціоні або за смачним обідом в ресторані. Крім цього, архітектура ЖК варта уваги. Два симетричних будинки з елегантними лініями доповнюють пейзаж річкової гавані. Вікна та кімнати розташовані так, щоб сонячного світла завжди вистачало. При цьому фасад не дає перегріватися повітрю в приміщеннях. Щоб купити квартиру в новобудовах на Русанівці, звертаються до агентств нерухомості або безпосередньо до забудовника. Без посередників покупка буде простіша, можна обговорити додаткові послуги. Доступні квартири можна побачити на нашому офіційному сайті Rusaniv Residence.