Цей документ описує політику конфіденційності для сайту https://rusaniv.com/ (далі – Сайт) і є власністю компаній Perfect Group і Citex Development. У цьому документі роз’яснюється, які види інформації можуть бути зібрані і зберігатися на сайті, і як може використовуватися і надаватися ця інформація.

Збір та використання персональних даних

Персональні дані-це відомості або сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

Відвідувачу може бути запропоновано ввести персональні дані для цілей реєстрації на сайті. Після заповнення форми на отримання новин проектом https://rusaniv.com/, а також форми зворотного зв’язку, розміщені на сайті, вважається, що відвідувач дав згоду на обробку сайтом https://rusaniv.com/ своїх персональних і контактних даних. https://rusaniv.com/ може зберігати інформацію про з’єднання, трафік, дату і час тривалості роботи відвідувача на сайті.

Персональні дані відвідувачів використовуються для забезпечення обміну інформацією, відносин у сфері реклами та комунікації відповідно до Законів України “Про захист персональних даних”, “Про інформацію” , “Про рекламу”, “Про телекомунікації”, “Про підприємництво”, “Про захист інформації в інформаційнотелекомунікаційних системах”, НД ТЗІ 2.5-010-03 “вимоги до захисту інформації WEB-сторінки від несанкціонованого доступу”.

Персональні дані відвідувачів можуть зберігатися протягом 3 років.

На сайті фіксується доменне ім’я Або IP-адреса комп’ютера відвідувача, дата доступу файли (ім’я файлу і URL), код відповіді HTTP і веб-сайт, з якого відвідувач потрапив на сайт, кількість байт, переданих в ході сесії. При роботі сайту використовуються файли cookie, які забезпечують підтримку функцій безпеки і їх запуск. Файли cookie також дозволяють відстежувати порушення ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ та умови використання сайту відвідувачами / їх пристроями.

За допомогою системи Google Analytics збирається статистика про відвідування сайту, така як сторінки, відвідувані, кількість переглядів сторінок, інформацію, яка була завантажена, домени інтернет-провайдерів і країни походження відвідувачів, а також адреси веб-сайтів, які були відвідані до і після сайту, тощо. Жодна з цих дій не пов’язана з відвідувачем особисто і вимірюється тільки в сукупності.

Умови надання інформації (Disclaimer)

Сайт може містити посилання на інші сайти. Такі посилання наведені виключно для інформаційних цілей і допомагають нам найбільш повно розкрити інформацію або ілюструють розміщений матеріал. Той факт, що ми даємо посилання на зовнішній ресурс, не означає, що ми повністю схвалюємо викладені там позиції або ідеї, а також не гарантуємо достовірності розміщеної там інформації. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності або зміст цих сайтів.

Автоматичний збір і використання інформації

Автоматично збирається і зберігається наступна інформація:
– доменне ім’я, IP-адреса, за допомогою який ви заходите на сайт;
– вид браузера і операційної системи;
– дата і час відвідування сайту;
– переглянуті сторінки;
– якщо ви перейшли на сайт за посиланням з іншого сайту-Адреса цього сайту.

Відомості про трафік, який проходить через мережу, по електронній пошті, і активність відвідувача в мережі Інтернет на сайті захищені відповідно до законодавства. Це означає, що співробітники https://rusaniv.com / не можуть втручатися в таємницю телекомунікацій.

Ми маємо право надати будь-яку особисту інформацію відвідувачів сайту на вимогу правоохоронних органів, за рішенням / рішенням суду або в рамках інших законних процедур, або на іншу правомірну вимогу вимога відповідно до чинного законодавства України.

Ми не несемо відповідальності за втрачену вигоду, неотриманий прибуток, втрату даних або будь-які інші збитки відвідувачів сайту, якщо такі виникли при користуванні Сайтом. Відвідувач сайту використовує Сайт на його власний ризик. В рамках, які максимально дозволяє закон, ні https://rusaniv.com/, ні будь-яка інша сторона, залучена до створення виробництва або обслуговування сайту, не несе відповідальності за пряме, непряме або випадкове пошкодження, які коли-небудь наносилися і які були викликані тим, що відвідувач мав доступ до Сайту, користувався ним або сподівався на нього, навіть якщо відвідувача були попереджені про можливість таких пошкоджень і втрат.

Ми не гарантуємо і не стверджуємо, що використання матеріалу, який надається на сайті, не зашкодить інтересам третіх осіб.

Всі права на зміст сайту належать проекту https://rusaniv.com / або використовуються за угодою з правовласниками. Даний сайт в цілому, і окремі його елементи охороняються Законом України» Про авторське право і суміжні права”, іншими актами чинного законодавства України та міжнародними договорами.

Відвідувачі сайту не повинні поширювати, змінювати, передавати, користуватися або використовувати повторно будь-яку інформацію з сайту для будь-якої публічної або комерційної мети без письмового дозволу проекту https://rusaniv.com/. відвідувачі повинні дотримуватися всіх авторських прав та інших приміток про власність на завантажені та / або копіюються матеріали. Скопійована інформація повинна містити активне гіперпосилання на сайт.

Копіювання інформації з сайту може бути здійснено в некомерційних цілях для розміщення на сторінках відвідувача, в блогах, соціальних мережах.

При роботі з сайтом відвідувачу не надаються права на інтелектуальну власність ні на один сайт, ні на його зміст або на використання будь-яких елементів брендингу або логотипів сайту.

Якщо ви відвідуєте даний сайт, то ви автоматично погоджуєтеся з даною Політикою конфіденційності та її умовами. Якщо ви не згодні з цією Політикою конфіденційності та її умовами, то ви залишити цей Сайт.

Зміна політики конфіденційності

Відвідувач, користуючись Сайтом, прийняв умови даної Політики конфіденційності, враховує і згоден з тим, що дана політика конфіденційності може час від часу змінюватися. Зміни, що вносяться в Політики конфіденційності, публікуються на цій сторінці сайту.

В окремих випадках ми залишаємо за собою право публікувати окремі примітки про конфіденційність для певних програм.