3-кімнатні квартири в Rusaniv Residence

ЖК Rusaniv Residence – новий багатоквартирний житловий комплекс бізнес-класу в Дніпровському районі в Києві. Для сучасних людей, що цінують динамічне комфортне життя, 3 – кімнатна квартира в цьому ЖК на Русанівці – прекрасний варіант.

Особливості 3-х кімнатних квартир в Rusaniv Residence

Трикімнатна квартира зазвичай купується надовго, тому до вибору потрібно підійти серйозно. Русанівка і Березняки заслужено вважаються одними з кращих місць для життя в Києві. Це комфортабельний спальний район з розвиненою інфраструктурою. З точки зору екології це дуже гарне місце: на Русанівці багато парків і зелених зон, мальовничі водойми, і суцільні набережні. Розвинена система громадського транспорту дозволяє швидко і без проблем доїхати в будь-якому напрямку. На Русанівській набережній передбачено багато можливостей для відпочинку і спорту. Розташування житлового комплексу Rusaniv Residence спеціально вибрано з урахуванням всіх можливих зручностей. Найближча станція метро – Лівобережна. 3-кімнатна квартира в цьому будинку повністю відповідає запитам сучасного життя. Ми пропонуємо кілька варіантів планування 3к-квартир, так як вони особливо популярні в Києві. Трикімнатна квартира – необхідний мінімум для великої родини, що складається з батьків і декількох дітей. Є достатньо місця і для спільного дозвілля, і для особистого простору кожного члена сім’ї. 3-кімнатна квартира підходить і для сімей з двома дітьми.

Характеристики 3-х кімнатних квартир в Rusaniv Residence

ЖК Rusaniv Residence в Дніпровському районі Києва будується за монолітно-каркасною технологією. Цей інноваційний метод дуже поширений: він дозволяє зводити надійні довговічні будівлі. При будівництві застосовують екологічно чисті матеріали. Як утеплювач служить мінеральна вата-цей безпечний матеріал дає хорошу теплоізоляцію і не виділяє шкідливих речовин. Ваша 3-кімнатна квартира буде теплою зимою і не спекотною влітку. Прибудинкова територія в новобудові буде закрита для сторонніх. Територія буде облаштована згідно концепції “двір без автомобілів”. Для мешканців будинку передбачена підземна парковка, на кожен рівень якої можна буде спуститися на ліфті. На території житлового комплексу для самих маленьких мешканців будуть дитячий садок, гуртки та секції. Житла такого класу на ринку нерухомості в Дніпровському районі Києва поки небагато.

Планування 3 кімнатних квартир в Rusaniv Residence

3-кімнатні квартири в цьому будинку просторі, загальною площею до 92 кв. м. У них немає нестандартних стін, всі вони правильної форми. На нашому сайті є вся інформація про проект з фото, відео, варіантами планувань і актуальними цінами. Кожна трикімнатна квартира має 2 санвузли, одну або дві засклені лоджії. У всіх однорівневих 3-х кімнатних квартирах велика кухня-їдальня, виділена в окреме приміщення. Забудовник зробить в новобудові стяжку підлоги, підведе необхідні комунікації, змонтує систему опалення, встановить електричні лічильники. 3-кімнатна квартира в ЖК Rusaniv Residence на Лівому березі Києва – ідеальне рішення для жителів різного віку. Тут передбачені комфортні умови для всієї родини. Зв’яжіться з нами, якщо вас цікавить продаж житла від забудовника.