rusaniv-logo
+38 (067) 420 19 82
Замовити дзвінок
Закрити
Замовити дзвінок
Передзвоніть зараз
Вказати зручний час
Uk En
foto
Дім з волелюбним характером

Жити у великому мегаполісі — це насолода! Насолода для тих, хто сам обирає драйв шаленого міста. Хто кличе до себе друзів і влаштовує свято в будь-який день, а не лише у вихідний. Хто працює у зручний час і віддає перевагу індивідуальному графіку.

Хто воліє бути режисером власної реальності і створювати її за авторським сценарієм.

Проект з новою концепцією
Ми презентуємо зразковий проект з абсолютно новою концепцією для цього району столиці
  • Розташування поруч з набережною і метро
  • Унікальна архітектура з елементами параметризму
  • Розкішні краєвиди з панорамних вікон і тераси на даху
  • Преміальні сучасні технології і матеріали будівництва
  • Ефективні планувальні рішення
foto
foto
Переваги проекту
Потягніть ліворуч
Між зеленим довкіллям та розвиненою інфраструктурою
На території ЖК Rusaniv Residence створені всі умови для активних людей і тих, хто обирає здоровий спосіб життя: алеї для пробіжок вздовж Русанівського каналу, велодоріжки, майданчик для воркаута у дворі, зони відпочинку з лавками і озелененням, фітнес-центр на перших поверхах житлового комплексу.
Між затишною піжамою та діловим костюмом
Житловий комплекс Rusaniv Residence відкриває всі можливості для активного та цікавого життя. Поруч із будинками знаходиться Русанівська набережна з променадом, велодоріжками, інфраструктурою для відпочинку. Для любителів гастрономічного дозвілля тут працює велика кількість ресторанів і кафе. Навколо цього будинку буде створено неперевершену атмосферу творчого, модного, амбіційного кластеру, який об'єднає на своїй території лише людей зі спільними цінностями.
Між вогнями мегаполісу та затишком тихого району
З вікон комплексу відкриваються неповторні краєвиди - квітучі схили ботанічного саду, золоті маківки храмів, монумент «Батьківщина-Мати», та мальовничий Русанівський канал
Між естетичною архітектурою та зручним розташуванням
Благоустрій комплексу розроблено з урахуванням кращого європейського досвіду. На власній території буде відкрито спортивний клуб, дитячий садочок, сервіси крокової доступності, обладнано ігрові майданчики, зони відпочинку з лавками і озелененням. Передбачена цілодобова охорона приватного двору. Окрім цього відмінна соціальна інфраструктура району зробить ваше життя в Rusaniv Residence передбачуваним і легким. Поруч знаходяться ТРЦ, супермаркети, фітнес-центри, школи, дитячі гуртки, кафе, ресторани, відділення банків, аптеки.
Краща компанія і обране оточення
Rusaniv Residence відкриває всі можливості для активного та цікавого життя. Поруч із будинками знаходиться Русанівська набережна з променадом, велодоріжками, інфраструктурою для відпочинку. Для любителів гастрономічного дозвілля тут працює багато ресторанів і кафе. Навколо будинку створять неперевершену атмосферу творчого, модного, амбіційного кластеру, який об`єднає на своїй території лише людей зі спільними цінностями.