У дебютній секції Rusaniv Residence — Sold Out квартир

У лютому у 4-й секції житлового комплексу Rusaniv Residence було продано 100% квартир. Особливістю цієї секції є те, що на її перших поверхах відкриється дитячий садочок. Введення в експлуатацію заплановано на 4 квартал 2022 року.

«Ми задоволені таким стрімким стартом. Фактично реалізували будинок впродовж «карантинного» року, який для багатьох був складним. А для нас – успішним. Але не вважаємо це сюрпризом, тому що локація дійсно дуже цікава і будівництво триває без затримань. Минулого тижня в 3-й секції розпочали мурування цегляних стін, тож маємо всі підстави і надалі не збавляти темп продажів», - коментує Антон Матвеєв, керівник відділу продажів ЖК Rusaniv Residence.

Прямо зараз обрати ексклюзивне житло на Русанівському каналі ще можна в 1, 2 та 3 секціях проєкту. Доступні планування — від 41 до 216 м2.

ЖК Rusaniv Residence поєднав в собі ключові фактори успіху сучасної нерухомості: ексклюзивне розташування на Русанівському каналі, модну архітектуру, широкий вибір планувань, чудову інфраструктуру, підземний паркінг.

Високий інтерес до проєкту пояснюється не лише гарною локацією. Велика кількість квартир 4-ї секції знайшла своїх покупців серед місцевих мешканців Русанівки: за десятки років цей район став особливим і рідним для кількох поколінь. Свого часу житло тут отримували переважно діячі науки, культури, спорту, тобто аудиторія людей, яка могла високо оцінити естетичні переваги будинків біля води. Саме вони називають улюблену місцевість «Київською Венецією» і воліють покращувати житлові умови в її межах.

Однак, завдяки тому, що на Русанівці почали з'являтися житлові та інфраструктурні об'єкти нового покоління, на цей район звертає увагу все більше потенційних інвесторів з широкою географією проживання.

Також нагадаємо, що взимку 2021 за результатами рейтинга портала ЛУН Rusaniv Residence потрапив у 10 найпопулярніших житлових комплексів Києва.