В Rusaniv Residence відкрито продаж ексклюзивної секції

У липні розпочато продаж квартир у центральній секції на першій лінії Русанівського каналу. Це лімітована пропозиція нерухомості для тих, кому важливо жити саме за один, а не за два кроки від набережної: з вікон відкривається неповторний краєвид прямо на водойму.

Малоповерхова будівля створена для поціновувачів клубних будинків з обраним колом сусідів. Вперше у цьому районі справжній еталон сучасного житла об'єднає елітне ком'юніті.

За своїми винятковими характеристиками – це єдина люксова категорія квартир у Rusaniv Residence і справжня розкіш в серці Русанівки.

Естетично секція є головним акцентом архітектурної композиції комплексу, що сполучає між собою вражаючі висотні будівлі.

Покупцям доступні лише 43 квартири площею від 39 до 96 м².

Вартість найменшої площі стартує від 57 тисяч доларів США.

Ексклюзивні характеристики

Особлива виокремлена секція сповнена клубними характеристиками:

  • висотність – 5 житлових поверхів
  • кількість квартир на поверсі – 5
  • висота стелі всіх квартир – 3 метри
  • алюмінієвий профіль скління
  • стильні моделі напільних конвекторів
  • швидкісні ліфти преміум-бренду

Панорамне скління

Вікна з алюмінієвим профілем скління обрано для кращого споглядання неймовірних краєвидів. Ця технологія візуально збільшуватиме простір і дозволить світлу максимально наповнювати помешкання. Важливо і те, що у квартирах буде встановлено спеціальні моделі низьких конвекторів, які ідеально підійдуть до любого інтер'єру, даючи можливість реалізувати різні дизайнерські рішення.

1 хвилина до тераси на даху

Мешканці саме цієї секції матимуть найближчий і найшвидший доступ до просторої тераси на даху. Тож приватний майданчик з чудовим оглядом столиці і романтика під відкритим небом зможуть щодня тішити власників квартир.